אודות

מי אנחנו?

אליחי מחשבים הוקמה בשנת 2008 ומאז ועד היום משרתת מאות לקוחות מרוצים בתחום המחשבים.
החברה יושבת באזור השרון ומשרתת לקוחות בכל רחבי האזור ואף בשאר חלקים בארץ.

מה אנחנו עושים?

החברה מתמחה במכירת מוצרי מחשב ואביזרי מחשב, ובתיקון כל תקלה שעלולה להתרחש במחשב הביתי או הנייד.
אנו שמים דגש משמעותי על שירות טוב ואמין ועל פתרון בעיות שיחזיקו מעמד לאורך זמן ויאפשרו למשתמש ליהנות מהמחשב שלו למשך שנים רבות.
כמו כן, אנו מציעים שירותים הנועדו למנוע מבעיות להתרחש עוד לפני שהן קורות.

על צוות החברה

צוות החברה מורכב מטכנאים מקצועיים ומיומנים, כולם בעלי ההכשרה המתאימה (הכשרת PC והכשרת שפת C – בנייה ובדיקת תוכנה). ישנם 6 טכנאים העובדים באזור השרון, בסיס האם של החברה ועוד שלל עובדים המפוזרים ברחבי הארץ מצפון ועד דרום ומספקים שירות יעיל, מהיר ואמין ללקוחות בכל ישראל.

טכנאים שנבחרים אחד אחד!

את צוות הטכנאים אנו בוחרים בקפידה, מעבירים אותם סדנאות רבות וקורסי הכשרה ומוודאים שיש להם את התכונות הרצויות בכדי להיות טכנאי אצלנו בחברה – סבלנות, אנושיות, מתן שירות חם ואישי ומקצועיות. הטכנאים שלנו עובדים תמיד עם חיוך על הפנים ומתאמצים כדי לתת ללקוח את השירות הטוב ביותר שניתן לתת. דבר זה ניכר במיוחד כאשר רוב הלקוחות הקבועים שלנו כבר פיתחו קשר אישי עם הטכנאי שלהם ומסרבים לקבל שירות מאף אחד מלבדו. אם תרצו להתרשם מחווית השירות של הלקוחות שלנו, לחצו על הקישור הבא: טכנאי מחשבים המלצות וקראו את כל התגובות והביקורות שמופיעות על החברה.

איך אנחנו עובדים?

אנו מקבלים שיחה טלפונית מלקוח, מנסים לאתר את הבעיה בטלפון ובהתאם לכך שולחים לו טכנאי פנוי הנמצא באזורו. הטכנאי מגיע אל הלקוח, עד הבית, ומנסה לתקן את הבעיה במקום. במידה והבעיה תוקנה, אנו יוצרים קשר עם הלקוח כמה ימים לאחר מכן כדי לבדוק שהוא מרוצה ושהכל עובד כמו שצריך. במידה ולא ניתן לתקן את הבעיה בבית הלקוח, המחשב נלקח על ידי הטכנאי אל המעבדה שלנו. הלקוח מודע לשיטת העבודה כבר משיחת הטלפון הראשונה ואנו דואגים שהוא ידע שהוא מפקיד את המחשב שלו בידיים טובות ואמינות.

לא בכל מחיר

בניגוד לשאר טכנאים אחרים, אם חלק מסוים אצלכם במחשב התקלקל או נפגם, אנחנו לא דוחפים ישר להחליף אותו בחלק חדש ויקר. ראשית, אנו בודקים האם ניתן להציל את הרכיב, האם נוכל לתקן אותו והאם ניתן להחליף אותו בחלק אחר שלא יגבה מחיר משמעותי מהלקוח. אנו דואגים לרווחת הלקוחות שלנו בראש ובראשונה, לפני כל דבר אחר. אז אם נתקלתם בתקלה כלשהי במחשב שלכם? צרו עמנו קשר עוד היום ותנו לנו לסייע לכם עם שירות אמין מקצועי ואיכותי!

תוכן עניינים

המחשב בצרות?

פונים למומחים של אליחי מחשבים ומקבלים מענה מהיר ואיכותי לכל שאלה נשמח להגיע לבדיקת מחשב אצלכם
עד 60 דקות

צור קשר

פוסטים אחרונים