טכנאי מחשבים בחיפה

יש לכם בעיה במחשב? לא ניידים? לא רוצים לפספס עוד יום עבודה? זקוקים לטכנאי מחשבים באזור חיפה, או מעבדה שתוכלו להגיע אליה ותטפל בתקלה במינימום זמן? לאליחי מחשבים יש פתרון נהדר עבורכם.

טיפול בתקלות ומחשב איטי

לעיתים, מתעוררות במחשב תקלות שונות ומעצבנות, דווקא בזמנים הכי לא נוחים. על מנת להתמודד עם הבעיה יש לאבחן את התקלה, ולפתור אותה מהשורש. התקלות נגרמות מסיבות שונות ולעיתים, גם מאי-תחזוקה, או מאבק במחשב. כדי לשמר את המחשב בצורה הנכונה והחכמה, רצוי שתבצעו תחזוקה אחת לכמה חודשים. אבק, סריקת וירוסים וכו'.

מה אם מדובר במחשב איטי? ובכן, ניאלץ להתקין מספר תוכנות שיגרמו לזירוז הליכים. הדבר הראשון שנצטרך לעשות הוא לבדוק את יעילות מערכת ההפעלה, האם היא ניתנת לשיפור/תיקון? ישנן תוכנות אופטימיזציה, המייעלות את מערכת ההפעלה ומוציאות את המקסימום מהמחשב. לעיתים, הן יכולות לזרז תהליכים, שבאופן רגיל, לוקחים דקות ספורות. בכל אופן, כנגד כל הבעיות הללו, תזדקקו לטכנאי מחשבים בחיפה שיסייע לכם בפתרון התקלה.

המחשב לא עולה?

כשהמחשב לא עולה, נצטרך לבדוק האם החומרה הפנימית של המחשב תקינה. משמע, האם לוח האם מקבל מתח חשמל ועובד בצורה תקינה. יתרה, עלינו לבדוק שספק הכוח ומאווררי המחשב פועלים כשורה. לרוב, מדובר בתקלה פשוטה של אי-הזרמת מתח / ספק תקול, ולכן ניאלץ פשוט להחליף את ספק הכוח של המחשב. לפעמים, מדובר רק ב־USB שמחובר למחשב, המונע ממנו לעלות. ובמקרים אחרים, גם נפגשים בתקלות ברמת התוכנה: מערכת הפעלה תקולה, ולכן היא לא עולה. כפי שראיתם מהפירוט הקצרצר, ישנן לא מעט סיבות וגורמים מסועפים – ולכן, תזדקקו לאיש מקצוע, מעבדת מחשבים / טכנאי מחשבים בחיפה, שיוכל לבחון ולהציע את פתרונו ותובנתו בנושא.

המחשב מהיר יחסית, אבל בהדלקתו הוא איטי? הנה הפתרון

קמתם, שתיתם קפה, אך המחשב עדיין לא נדלק? ייתכן ויש למחשב כמות מכובדת של תוכנות הרצות בתחילת המחשב, וגורמות לו לעלות בקצב איטי יותר.

מה ניתן לעשות? ובכן, תצטרכו להיכנס למנהל המשימות, ללשונית אתחול ולבטל את התוכנות הלא רצויות, הנפתחות בתחילת עליית המחשב. הדבר יזרז, כמעט בוודאות, את התחלתו, ויספק לו “מרווח נשימה”.

הבעיה עדיין לא נפתרה? כנראה שנפגעתם מווירוס זדוני. מומלץ להריץ את תוכנת האנטי וירוס שברשותכם, לקבלת תמונת-מצב רחבה, ואולי, פעולה זו תפתור את הבעיה. במידה ושום דבר לא עבד, תיאלצו לקרוא לטכנאי מחשבים בחיפה, טכנאי אשר מקצוען בכל אפיקי התוכנה והחומרה.

למחשב לוקח יותר מדי זמן להיכבות
סיימתם את עבודתכם. עכשיו, אתם רוצים, כמובן, לכבות את המחשב. אולם, משום מה המחשב נתקע על מסך כחול דקות ספורות, ודורש מכם להמתין / מציג לכם הודעה: "כפה יציאה". לרוב, מדובר בתקלה בקבצי מערכת ההפעלה: התנגשות, מערכת הפעלה תקולה / לא תקינה ועוד. לא תמצאו פה פתרון קסם חוץ מלגבות את הקבצים, ולבצע התקנה מחודשת למערכת ההפעלה שברשותכם. במחשבים ניידים, תוכלו לבצע איפוס / שחזור להגדרות היצרן – כך אמורה כבר להיפתר הבעיה.

תזדקקו לטכנאי מחשבים בחיפה במקרים הבאים:

  • המחשב לא נדלק כלל.
  • המערכת נכבית ללא כל התראה.
  • המחשב איטי, ולא מגיב בטווחי זמנים שונים.
  • הקבצים נעולים ו/או נמצאים במצב כופר (לרוב נגמר עקב פריצה חיצונית).
  • את/ה אובד/ת עצות בקשר למקור הבעיה.


לכל שאלה נוספת ותמיכה תכנית, תוכלו להיעזר בשירותינו המקצועיים! פנו אלינו עוד היום לקבלת סיוע מקיף.

אנו ממתינים לכם בקוצר רוח בצד השני של הטלפון.

תוכן עניינים

המחשב בצרות?

פונים למומחים של אליחי מחשבים ומקבלים מענה מהיר ואיכותי לכל שאלה נשמח להגיע לבדיקת מחשב אצלכם
עד 60 דקות

צור קשר

פוסטים אחרונים