טכנאי מחשבים בירושלים

בין אם נאהב זאת או לא, מחשבים הם חלק בלתי נפרד מחיינו. אנחנו משתמשים בהם ובמידע בקנה מידה בלתי-נתפס: לשם ההמחשה, בכל יום נוצרים 2.5 מיליארד GB של מידע! ולצערנו, הרבה פעמים המחשבים שלנו, והמידע שבתוכם, נפגמים/”נאבדים” לכאורה. ככל הנראה, הגעתם לכאן בדיוק מהסיבה הזו. אז… מה ניתן לעשות? מי נחשב טכנאי מחשבים מומלץ בירושלים? לאילו בעיות בדיוק נזדקק לטכנאי? אל דאגה, התשובות לכל השאלות בעמוד השירות.

טכנאי מחשבים? למה שלא אקרא לבן של השכנה?

ובכן, בוודאי התהייה הזו עלתה לראשכם. ללא ספק, מדובר בשאלה לגיטימית! נתחיל מהתשובה הברורה: אל תעשו את זה. כן, הבן של השכנה, החבר ההוא שמבין במחשבים וכו' – כולם אולי יכולים לתקן את המחשב שלכם, מצד אחד (בדגש על “אולי”). ומהצד השני, הם עשויים לגרום לנזק בלתי-הפיך.

נכון, אם הם יסדרו את הבעיה, תחסכו כסף/לא תשלמו בכלל. אולם, יש לזכור שמרבית בעיות המחשב הקשות, שגורמות לאובדן/פגם במידע, דורשות הבנה טכנית מעמיקה. לפיכך, כלל לא סביר שהבעיה תיפתר. עלינו לזכור שטכנאי מחשבים עוברים הכשרות מחמירות בדיוק מהסיבה הזו. תפקידם הוא להתמודד עם בעיות קשות כמו אלו, ולפתור אותן ללא רבב.

עדיין לא משוכנעים? ובכן, אסדר בקצרה את הסיבות לא לפנות למכר ש־מבין במחשבים:

 • חוסר ניסיון – אותו אדם לעולם לא עבר הכשרה ו/או התמודד עם בעיות טכניות מורכבות.
 • סיכון – כן. יש כאן מעין “הימור”. אם ניתן לאדם שלא ממש “יודע מה הוא עושה” לנסות לתקן את הבעיה, ייתכן שרק יחמיר אותה.
 • זמן – בניגוד לטכנאי מחשבים בירושלים, שזוהי עבודתו (24/7), לא תמיד לחבר יהיה זמן. אם אנו משתמשים במחשב לעבודה, באופן יומיומי, מדובר בלא פחות מאשר בזבוז זמן משווע (וכמובן שזמן = כסף. בהתאם, מדובר גם בהפסד כספי).

השירותים שלנו – מה אנחנו מביאים לשולחן?

יש לנו עמודים שלמים המפרטים על כל אחד ואחד מהשירותים לעומק. אולם, לא לכולם יש זמן “לנבור” בהם. להלן שירותי תיקון מחשבים בירושלים שאנו מציעים, “על רגל אחת”:

 1. שחזור מידע: כפי שאמרנו בתחילת המאמר, מידע הוא ה-כ-ל כיום. מן הסתם, תקלות/פגיעות זדוניות קורות לדיסק הקשיח של המחשב שלנו. לפיכך, שירות שחזור מידע אבוד פשוט מתבקש.
 2. החלפת רכיבים פנימיים: עם הזמן, המרכיבים הפנימיים של המחשב שלנו “נשחקים” (כמו בכל מוצר). אנו, באליחי מחשבים, מציעים החלפה של חלקים שונים, כגון: כרטיס זיכרון, דיסק קשיח, לוח אם ועוד.
 3. תחזוקה כללית/ניקוי ו/או התקנת מערכת ההפעלה: המחשב איטי מהרגיל? עמוס? מעוניינים “לנקות” אותו אחת ולתמיד? אל דאגה, גם לבעיה הזו אנו מספקים מענה. בנוסף לניקוי מערכת ההפעלה, נוכל להתקין עבורכם מערכת חדשה מאפס.
 4. סריקת ומחיקת וירוסים: במהלך השימוש היומיומי באינטרנט, לכולנו יצא “ליפול קורבן” לתוכנות/אתרים זדוניים. לעיתים, הם עשויים להתגלות כצרות לא קטנות (פוטנציאל לגניבת פרטים אישיים, פרטי כרטיס אשראי ועוד), ועדיף להיפטר מהם בהקדם.
 5. *בעיות בחיבור לאינטרנט: הוספנו את הסעיף הזה תחת כוכבית. למה? טוב, מהסיבה הפשוטה שב־99% מהמקרים הבעיות הללו הן בצד הספק, ולא בצד הלקוח. במילים אחרות, אתם לא הבעיה, אלא ספק האינטרנט שלכם. לפיכך, כדאי לפנות לטכנאי מחשבים אך ורק כשבטוח שהבעיה אצלכם.

יש הרבה טכנאים בים – למה דווקא אנחנו?

במדינת ישראל לא חסרים טכנאים. כן, תוכלו לבחור בכל טכנאי מחשבים בירושלים והסביבה, אבל מה היתרון שאנחנו מציעים? מה מייחד אותנו? ובכן, הנה כמה מהם:

 • מבחר שירותים – לא כל טכנאי מחשבים מציע מכלול שירותים. לעיתים, נוח לבקש מהטכנאי “על הדרך” עוד כמה שירותים. במקרה הזה, אתם “מכוסים” אצלנו.
 • מגיעים עד הבית – בניגוד לאחרים, אנחנו מגיעים עד לבית הלקוח. אין צורך לנסוע אלינו, ולפעמים התיקון נעשה לגמרי בבית הלקוח (במידת האפשר). במילים אחרות, אנו מציעים שירות טכנאי מחשבים עד הבית בירושלים (כן, גם בעיר הקודש!).
 • זמני הגעה ותיקון קצרים – אנו מתחייבים להגיע לבית הלקוח תוך כשעתיים, “בגג”. יתרה מכך, משך התיקון המקסימלי (חוץ ממקרי קיצון, כמובן) הוא יממה במעבדה. ואם התיקון נעשה עוד בבית הלקוח? ובכן, לרוב הוא הוא ייקח שעה, לכל היותר.
 • אמינות – אנחנו שקופים לחלוטין. באתר שלנו, תוכלו לראות ביקורות מצד הלקוחות השונים.
 • ניסיון – מאז שנת 2008, תיקנו אלפי מחשבים. 10 שנות ניסיון “לא הולכות ברגל”. תמיד פעלנו מתוך הגינות ומקצועיות, מתוך אמונה שרק אם נעבוד “כמו שצריך” – נצליח.

מעוניינים לפנות אלינו? שמחים לשמוע! היכנסו לעמוד צור קשר, או לחלופין חייגו אלינו.

תוכן עניינים

המחשב בצרות?

פונים למומחים של אליחי מחשבים ומקבלים מענה מהיר ואיכותי לכל שאלה נשמח להגיע לבדיקת מחשב אצלכם
עד 60 דקות

צור קשר

פוסטים אחרונים