טכנאי מחשבים בכוכב יאיר

טכנאי מחשבים כוכב יאיר – שחושב מחוץ לקופסא

אצל טכנאי מחשבים כוכב יאיר תוכלו לקבל פתרון לכל בעיה בציוד המחשוב או במערכות תקשורת המחשבים. ניתן לקבל שירותי תמיכה ותיקון מחשבים בבית הלקוח תוך זמן קצר או להגיע למעבדת המחשבים המצוידת בכל ציוד התיקונים החדיש ביותר. כמו כן השירותים ניתנים לכל סוגי המחשבים הניידים והנייחים באישור של חברות המחשבים והתקשורת הגדולות. מחשבים ניידים מקבלים אצלנו טיפול מסור ומיוחד והתיקון של המחשבים ניידים נעשים בצורה מקצועית ויסודית על ידי חלקים מקוריים וספציפיים לכל מחשב נייד וחברת היצרן.

כל טכנאי מחשבים כוכב יאיר הם נבדקו בצורה קפידה ואחראית, השירות, האמינות, והמקצועית, עושה אותנו לטובים בתחום.
תיקון מחשבים בצורה מושלמת למחשבים ניידים ונייחים כאחד.

ניסיון ותודעת שירות גבוהה אצל טכנאי מחשבים בכוכב יאיר

במשך שנות פעילותה של החברה, אספה חברת אליחי מחשבים מעגל לקוחות עצום שממשיך לעבוד רק עם מוצרים איכותיים.
בכל הנוגע לשירותי המחשוב והתקשורת השירות שניתן בחברת אליחי מחשבים הינו שירות אדיב, קשוב, ומותאם אישית לכל לקוח. אצלנו בחברה הלקוח בא תמיד לפני המחשב, ושביעות רצונו היא החשובה ביותר.

בין אם אתה לקוח עסקי ובין אם אתה לקוח פרטי תוכל לקבל בדיוק את מה שהיית צריך אצלנו וללא כל ספק או עיכוב.
בין לקוחותיה הקבועים של החברה ניתן למצוא חברות גדולות וידועות שפועלות בשיתוף עם אליחי מחשבים בכל הקשור לתיקון ותחזוקת מחשבים ורשתות.

אליחי מחשבים היא לא עוד חנות מחשבים היא הרבה מאוד מעבר, היא חברה שמתמחה במתן שרות ותחזוקה למחשבים ניידים, שרתי קבצים , שרתי דואר אלקטרוני(Exchange), הבטחת מידע ושחזור מידע וקבצים בכל הרמות והדרישות של חברות מסחריות.

חברתינו פועלת תחת כל האישורים המתאימים ובשיתוף פעולה מלא עם ספקיות ויצרניות החומרה והתוכנה המובילות בעולם כגון מייקרוסופט, לנובו, דל, אינטל, HP , Symantec ,Acer  ועוד רבות וטובות.

רוצים שטכנאי מחשבים כוכב יאיר יבקר אצלכם בבית ויטפל בכל הקשור למחשב שלכם? מלאו את הפרטים בטופס.

תוכן עניינים

המחשב בצרות?

פונים למומחים של אליחי מחשבים ומקבלים מענה מהיר ואיכותי לכל שאלה נשמח להגיע לבדיקת מחשב אצלכם
עד 60 דקות

צור קשר

פוסטים אחרונים