מעבדת מחשבים

מעבדת מחשבים

אליחי מחשבים היא חנות הציוד ותיקון המחשבים המובילה בשרון. החנות מציעה לכם ליהנות ממגוון שירותי מעבדת מחשבים, אנו מתקנים את כל סוגי המחשבים. אצלנו תיהנו משירות מעבדת מחשבים VIP, טכנאי מחשבים המגיע ישירות לביתכם – עם התחייבות לתיקון התקלה תוך 48 שעות. (תלוי ברמת התקלה) מעבדת המחשבים שלנו מאובזרת בכל הציוד הדרוש לתיקונים, שדרוגים, שחזורים וגיבויים, וכל פניה תיענה במלואה ביעילות, במהירות ובמחירים הוגנים.

אנחנו באים אליכם!

מעבדת מחשבים איכותית חייבת להעניק ללקוחותיה שירות מלא והולם לכל תקלה באשר היא, ובכל תחום. אנו באליחי מחשבים מבינים היטב את הצורך בתיקון המחשב תוך פרק זמן מינימלי, ולכן מציעים לכם ליהנות משירותי מעבדה המתאימים את עצמם אליכם: אם המחשב שלכם קרס, או שמתעוררות בו תקלות אינסופיות ואינכם מוצאים זמן לגשת ולתקן אותן – אחד מצוות הטכנאים המיומן והמקצועי שלנו יגיע עד לביתכם, יאבחן את הבעיה באופן מיידי ויתקן אותה במקום. במקרים הדורשים טיפול ארוך יותר, יקח הטכנאי את המחשב למעבדה ויחזיר אותו אליכם מתוקן תוך 48 שעות בלבד.

שירותי המעבדה

מעבדת מחשבים מקצועית תאבחן נכון את התקלה ובכך תחסוך מכם טרחה ומשאבים יקרים בעתיד, ואנו מתחייבים לטפל בכל פניה בצורה מקיפה, קפדנית ומדויקת עד לפרטי פרטים. אנו מעניקים את כלל שירותי מעבדת מחשבים במקום אחד, ביניהם:

  • טיפול בתקלות בדיסק הקשיח
  • תחזוקה למערכות הפעלה וטיפול בוירוסים
  • ניקוי יסודי של המחשב מ- א' ועד ת'
  • החלפת רכיבים כגון: לוח אם, כרטיס זכרון, כרטיסי הרחבה, דיסק קשיח, ועוד..
  • פרמוט שדרוג והתקנה של מערכות הפעלה
  • שחזור מידע ונתונים שאבדו ועוד.

מעבדת המחשבים שלנו עושה שימוש אך ורק במוצרים ורכיבים טכנולוגיים מהטובים ביותר בשוק, כאשר אנשי מקצוע מיומנים מבצעים את התיקונים וההרכבות. דבר זה מאפשר לכם לדעת שהטיפול שיקבל מחשבכם יהיה ארוך טווח, יעיל ומקצועי באמת ושלא תאצלו לסבול תקלות החוזרות על עצמן ואינן מוצאות פתרון.

אם נמאס לכם לשלם שוב ושוב על תיקון תקלות חוזרות במחשב – פנו עוד היום לאליחי מחשבים ותיהנו משירותי מעבדה במחירים הוגנים ונוחים.

תוכן עניינים

המחשב בצרות?

פונים למומחים של אליחי מחשבים ומקבלים מענה מהיר ואיכותי לכל שאלה נשמח להגיע לבדיקת מחשב אצלכם
עד 60 דקות

צור קשר

פוסטים אחרונים