תיקון מחשבי מק

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

בשנים האחרונות אנחנו רואים שלא מעט אנשים בוחרים להשקיע במחשבי מק. האמת היא, שיש לכך כמה סיבות טובות, כי אפילו אם אתם לא אנשים שעובדים בדיוק בתחום הגרפיקה, הרי שמחשבי מק יכולים להיות נוחים ביותר עבורכם. למעשה, זה לא משנה אפילו אם מדובר על מחשב מק נייד או נייח, כי אם יש משהו בטוח, זה שמדובר כאן על איכות טובה במיוחד.

אך לפעמים, באופן טבעי, יש תרחישים של תקלות, שמחייבים תיקון של מחשבי מק. מחשבים כאלו לא מתקנים בכל מקום. המלצתנו החמה היא לפנות לחברת אגנס נגוס. מדובר על חברה שמחזיקה צוות עובדים, ששמו לנגד עיניהם את השירות האישי מעל לכל. מקצועיות ושירותיות כערך עליון בשבילה. בניגוד להרבה אפשרויות אחרות, אנחנו רואים שהמחשבים האלה מחזיקים מעמד לשנים רבות במיוחד, הם מאוד חזקים והעבודה איתם נוחה.

בנוסף, יש גם אנשים שלא יוותרו על רכישת מחשב מק בגלל העיצוב, כי למעשה, במקום שיהיו שני חלקים למחשב ובמקום שהוא יתפוס מקום רב, הכול נמצא בתוך מסך המחשב. מדובר על השילוב הנכון והנחשק ביותר בין מסך ובין מחשב, בין עיצוב ובין נוחות, כך שברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, עברתם כבר לפני שנים לעבוד עם מק. יחד עם זאת, ולמרות שמדובר על מחשבים מאוד איכותיים וטובים, אנחנו רואים שגם במקרה של מחשבי מק עלולות להיות בהם תקלות שונות. התקלה יכולה להיות קשורה לחומרה או לתוכנה וזו גם יכולה להיות תקלה פיזית כלשהי. מה שבטוח זה שאם קורה משהו ואתם זקוקים לעזרה, כדאי יהיה לפנות להזמנת שירותי תיקון מק מהטובים ביותר שיש.

איך לבחור את טכנאי המחשבים הנכון לכם?

כאשר מדברים על תיקון מק צריך לשים לב היטב לאיזה טכנאי פונים. העניין הוא שלא כל טכנאי שיודע לתקן מחשבים מסוגים אחרים הוא גם טכנאי מק, ויש לכך משמעות אדירה. זה אומר שאם אתם לא רוצים להגיע למצב שבו אתם לא יוצאים מרוצים, או שאתם משאירים את המחשב שלכם אצל הטכנאי לכמה ימים ובסופו של דבר הוא מודה שהוא לא יודע לתקן את התקלה, רצוי לברר הכול מראש.

למשל: האם מדובר על טכנאי מק? כלומר, האם המומחיות של אותו איש מקצוע היא באמת בתיקון המחשבים השונים של חברת אפל? מעבר לכך, כאשר חושבים על תיקון מק, כמובן שגם המומחיות והניסיון משמעותיים. ממתי אותו טכנאי מק עובד בתחום הזה? האם מדובר על נער צעיר ומוכשר שמנסה את כוחו מזה כמה שבועות בתחום הזה? או שאולי מדובר על מעבדה מקצועית שקיימת כבר לא מעט שנים? יש משמעות לכל הנתונים האלה, כי אחד מהדברים המשמעותיים ביותר שכולנו נרצה, זה לדעת שהפקדנו את הטיפול במחשב שלנו רק בידי אנשי מקצוע שבאמת יוכלו לעשות זאת על הצד הטוב ביותר.

שימו לב גם לפרטים הטכניים

הבנתם לאחרונה שאין לכם ברירה ושאתם חייבים להזמין שירותי תיקון מק? אם כך, חשוב גם לשים לב לכמה פרטים טכניים משמעותיים. למשל, האם אתם פונים אל טכנאי מק שייקח את המחשב שלכם מהמשרד, יביא אותו בכוחות עצמו למעבדה שלו ושם הוא יבצע את כל התיקונים? או שאולי מדובר על טכנאי מק שיכול להציע לכם גם חלק מהשירותים מרחוק? אין ספק שכאשר מדובר על עבודה שמתבצעת גם מרחוק מדובר על נוחות שלא מהעולם הזה, ופעמים רבות זה יכול להיות הפתרון הטוב ביותר.

לא תמיד כשיש בעיה במחשב שלנו, בין אם הוא נייד ובין אם הוא נייח, זה אומר שחובה לצאת מהמשרד, לבזבז זמן יקר ולקחת את המחשב באופן פיזי אל אותו טכנאי מק שבו בחרנו. לכן, אם ניתן לבחור איש מקצוע שמציע לבצע חלק מהתיקונים גם מרחוק, זה מומלץ בחום. עוד נתון טכני ופרקטי שמאוד מומלץ לשים לב אליו כשאתם מחפשים לכם טכנאי מק, זו השאלה תוך כמה זמן הוא באמת יוכל לטפל בבעיה. אין ויכוח על כך שיש תקלות חמורות יותר מאחרות ויש תקלות שלא פשוט להתמודד איתן, אבל יחד עם זאת, אנחנו גם תלויים במחשבים שלנו.

משמעות הדברים היא שאם אתם פונים להזמנת שירותי תיקון מק ואפילו עבור תיקונים קטנים תצטרכו להיפרד מהמחשב שלכם לשבוע שלם, זה לא באמת כדאי. לכן, אם תוכלו לדבר עם הטכנאי שלכם מראש ולהבין כמה זמן ייקח לו, פחות או יותר, לתקן לכם את המחשב, זה כדאי. כולנו הרי תלויים במחשבים שלנו כי הם מהווים את כלי העבודה הכי משמעותיים שיש לנו, אז למה לבחור במישהו שייקח לו הרבה יותר מידי זמן להחזיר את המחשב שלכם לחיים?

כמה תשלמו על התיקון?

לבסוף, אם אתם מחפשים טכנאי מק, ולא משנה עם איזו בעיה במחשב הוא צריך להתמודד, טבעי שגם תרצו לדעת על איזה עלויות מדובר. האם מדובר על איש מקצוע שמציע שירותי תיקון מק במחירים נוחים? או שזו הולכת להיות הוצאה כלכלית כל כך גדולה, עד שכבר כדאי לכם לשקול לקנות פשוט מחשב חדש? חשוב להבין שלא תמיד יש תשובה אחת נכונה על כל השאלות האלה, כי כמובן שכל מקרה צריך להיבדק לגופו.

יחד עם זאת, יש תעריפים בסיסיים לכל טכנאי מק ולרוב מדובר על מחיר שאנשי המקצוע האלה גופים עבור שעת עבודה. לכן יש טעם לברר מראש על איזה מחירים מדובר, כמה זה יכול לעלות ומה למעשה כלול במחיר. זה נכון שלתקן את המחשב זה אף פעם לא נעים, כי זה אומר שנצטרך בכל זאת להוציא על זה כסף וגם נבלה לפחות כמה שעות טובות בלי המחשב, אך לעיתים אין ברירה. לכן, אם תוכלו לעשות מראש את כל הבירורים שיגדילו את הסיכוי שלכם לפחות לצאת מרוצים מהשירות, זה בהחלט כדאי. תיקון מק, כמו תיקון של כל מכשיר אחר, זו עבודה שרצוי להשאיר למומחים ולכן שווה לבדוק היטב אל מי אתם פונים.

ולא נסיים בלי המלצה, כמובן. כשמדובר על תיקון מחשבי מק, מה יותר טבעי מללכת רק למקצוענים? אמת הדבר. ולכן כדאי לכם ליצור קשר מיד עם נציגי החברה אגנס נגוס. הם לומדים אפל, משתמשים באפל, ואוהבים אותה בכל מאודם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תוכן עניינים

המחשב בצרות?

פונים למומחים של אליחי מחשבים ומקבלים מענה מהיר ואיכותי לכל שאלה נשמח להגיע לבדיקת מחשב אצלכם
עד 60 דקות

צור קשר

פוסטים אחרונים