טכנאי מחשבים ברעננה

טכנאי מחשבים ברעננה

אי אפשר בלעדיהם, מחשבים. אי אפשר גם בלעדי טכנאי מחשבים ברעננה, ורצוי כאלה שבאים אלינו הביתה ולא רק הולכים אליהם עם כל המטען והציוד ההיקפי כדאי להבין היכן הבעיה ולמה. לא עוד להסביר לטכנאי במעבדה שהמחשב לא מדפיס וצריך לקחת גם את המדפסת למעבדה של מדפסות. לא עוד להסביר שאולי הבעיה בחיבורי של האינטרנט ולכן צריך לקחת את המודם גם לבדיקה אצל ספקית האינטרנט שלכם. מהיום תוכלו למצוא לשמחתכם הכל במקום אחד ועל ידי צוות מיומן של טכנאי מחשבים ברעננה.

טכנאי מחשבים עד הבית ברעננה ובסביבה

טכנאי המחשבים שלנו באים אליכם הביתה משום שברור לנו שלעתים הבעיה היא לא רק בחומרה או בתוכנה, אלא משהו בחיבורים או משהו בציוד שבו אתם משתמשים לא עובד. טכנאי מחשבים ברעננה נמצאים לרשותכם בכל עת, זמינים ונגישים ליד הבית במהירות ובקלות ולא תרגישו כמעט כמה זמן נאלצתם להסתדר בלי המחשב שלכם, במיוחד אם הוא לא רק משמש אתכם בעתות הפנאי.

שירות מצוין וחיוני לעובדים מהבית

בימינו יותר ויותר אנשים עובדים מהבית או משלימים הכנסה בעבודה זו, בעיקר דרך מחשב. לא ייאמן כמה המחשב הפך לכלי עבודה שגרתי גם לאנשים שעוסקים במקצועות רבים ולא רק בהייטק. גם אם אתם עוסקים במכירות ובשיווק, או יש לכם עסק קטן מהבית, אתם חייבים להיות מחוברים כל הזמן ולקבל את המידע מהלקוחות שלכם בלי הפרעות. אתם לא יכולים להרשות לעצמכם להתפשר לא על טיב השירות שתקבלו ולא על זמינות מיידית ושירות מהיר ככל האפשר. בדיוק בגלל זה יש לנו טכנאי מחשבים ברעננה שבאים עד אליכם לעסק שהוא הבית שלכם, משום שאנחנו יודעים עד כמה כל דקה חשובה לכם ועד כמה נחוץ לכם שירות כזה.

טכנאי מחשבים ברעננה צריכים להיות אמינים ומקצועיים

אנחנו מציגים המלצות חמות לרוב על טכנאי מחשבים ברעננה שאנחנו שולחים אליכם מי שיטפל בווירוס או בתוכנה הזדונית שהשתלטה לכם על המחשב, המסך שכבה או מערכת ההפעלה שמסרבת לעלות ותקועה כבר שעה למרות שאתם מנסים לעשות ריסטרט שוב ושוב. אתם לא חייבים לדעת מונחים במחשב או להסביר למעבדה מה קרה ואיך זה הפסיק לעבוד או לחפש כבלים או לוודא שלחצתם על המפסק הנכון כדי שהטכנאי במעבדה המרוחקת יבין מהי התקלה שקרתה לכם. טכנאי המחשבים שלנו מגיעים אליכם ובודקים באדיבות ובמקצועיות את המחשב שלכם. הם עושים במיומנות ראויה לציון את מרב המאמצים כך שהמחשב שלכם יחזור לעבוד כמה שיותר מהר.

לסיום – טיפים לכבודך

תקלה בתפקוד המחשב האישי עלולה לעלות הרבה במושגים של תסכול, עגמת נפש ואף כסף. ככלל, יש לזכור שמחשב הוא מערכת הדורשת תחזוקה ברמות שונות. רוב הטיפולים פשוטים, ניתן לבצעם בבית, ולחסוך את הטרחה שבמחשב מקולקל, החל מהצורך בטכנאי מחשבים ברעננה וכלה באיבוד חומר חשוב שהיה מאוחסן בו.

פעולות תחזוקה ומניעה
לשמירה על בריאות המחשב ברמת חומרה דאג למקם אותו באופן שלא יחסום את פתחי האוורור ושמור עליהם נקיים מאבק. הצטייד בשקע בעל מנגנון אל-פסק, שימנע נזקים ואף הרס מוחלט במקרה של אספקת מתח לא סדירה (הפסקות חשמל למיניהן, סערות ברקים וכו).

בנוסף לזאת, קיימות מספר פעולות בסיסיות שיש לבצע מפעם לפעם במערכת המחשב עצמה על מנת להקטין את הסיכויים לעומס מיותר עליו, וכן את הנזקים לחומר שלך במקרה של אובדן המחשב:

למד אחר מערכת ההפעלה שברשותך: הכר את מערכת ההפעלה שלך אין צורך לחפור לעומק. מספיק להגיע לרמה בה אתה בקיא בהפעלת תוכניות פשוטות 'המנקות' את המחשב ומארגנות את קבצי המערכת ביעילות.

למד על גיבוי קבצים: למד כיצד מגבים תיקיות וקבצים החשובים לך, לדיסק חיצוני או מדיה אחרת (CD/DVD), והקפד לבצע זאת לעיתים תכופות.

התקן תוכנות אבטחה לשמירה על המחשב – מעצם היותו אמצעי תקשורת, המחשב חשוף לפגיעה גם "מבחוץ". התקן תוכנת אנטי-וירוס לשם שמירת אבטחת המחשב מפני איומים זדוניים וכמו כן ולמד על האמצעים המונעים גישה של זרים למערכת ולקבצים המאוחסנים בה.

רוב טכנאי המחשבים שמחים לשתף משתמשי מחשב בידע הרב ויענו ברצון לבקשתך ללמוד את כל האמור למעלה.

קריאה לטכנאי מחשבים ברעננה

בין רבים המתיימרים להיקרא טכנאי מחשבים ברעננה מצויים לא מעט אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים. סביר להניח שחבריך ומכריך שומרים את פרטיו של זה ששירת אותם בהצלחה. התחל את החיפוש אצלם.

שיחת הטלפון תלמד אותך על אופיו של בעל המקצוע ועל מידת נסיונו. שים לב לשטף דיבורו, לביטחון בקולו ולשאלותיו. אין לבטוח בטכנאי שיגיע לאבחנה הסופית כבר בטלפון. למעט מקרים ספציפיים, אין דרך לאתר תקלת מחשב ללא בחינה פיזית של המכשיר וסביבתו בדיוק כמו רופא.

הרגש חופשי לשאול את טכנאי מחשבים ברעננה על נסיונו ומאיפה רכש את מומחיותו, איפה הוא למד וכדומה.
סייע לטכנאי לאתר את התקלה בכך שתהיה ממוקד. תאר בדיוק את מה שחווית, מה עשית ברגע שבו קרתה התקלה, מה הופיע על המסך, וכיצד המחשב הגיב. תיאורים מופשטים כמו "המחשב השתגע" לא ממש יעזרו…

קיים הבדל ברור בין מחיר אבחנה ו/או תיקון המבוצעים בביתך, וזה של עבודה במעבדה. ישנן סיבות בעד ונגד שתי האפשרויות. ההחלטה שלך תושפע בעיקר מטעמי נוחיות. יחד עם זאת, דע שביקור טכנאי מחשבים ברעננה בשעות שאינן שעות העבודה המקובלות יהיה יקר יותר.

דברים שרצוי לשים לב ולהתעקש אליהם

אופן הטיפול: בקש מהטכנאי להסביר לך במילים פשוטות את מהות הבעיה שהוא איתר ואת האופן בו הוא מתכוון לפתור אותה.
בגמר העבודה ודא שהמחשב אכן מתפקד על ידי הפעלת התוכנות בהן אתה משתמש ובדיקה שהכל תקין ועובד כראוי.

תוכנות בעלי רישיון בלבד: התקנת תוכנות מתוכנות עזר קטנות ועד למערכת הפעלה – וודא שהן ברישיון, ושהטכנאי מורשה להפיץ אותן.

הגדרות המחשב: לאחר טיפול יסודי (פירמוט למשל) בקש שישחזר את כל הגדרות העבודה שהיו קיימות במחשב לפני שהופיעה התקלה. אלה כוללות הגדרות אינטרנט והתקשרות למיניהן, העדפות תוכנות, התקנת מכשירים שהיו מחוברים למחשב (מדפסת, סורק, נגני מוסיקה וכו), וכן החזרת הקבצים האישיים שלך למקומם.

אל תתפתה לקבל פתרון חלקי או זמני. נצל את הזמן שכבר התפנה ממילא לטיפול במחשב ומצה אותו. התעקש לצאת עם מחשב תקין לחלוטין בידך. אינך יודע מתי תוכל לחזור להמשך הטיפול, אם בכלל.

אז המחשב לא עובד? זקוק לטכנאי מחשבים ברעננה? הגעת למקום הנכון! התקשר עכשיו ונפתור עבורך כל בעיה!

תוכן עניינים

המחשב בצרות?

פונים למומחים של אליחי מחשבים ומקבלים מענה מהיר ואיכותי לכל שאלה נשמח להגיע לבדיקת מחשב אצלכם
עד 60 דקות

צור קשר

פוסטים אחרונים