כיצד לקנות מחו"ל בזול?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

במאמר זה ננסה לענות בפסקות הבאות על השאלה: "למה לקנות מחול מאשר בארץ". הרי שבסופו של יום אנו צריכים להיות כלכליים ולהשיג את המוצר במחיר הזול ביותר. ובכן, בואו ננסה לענות על השאלות המורכבות האלה ולפעמים גם הפשוטות.

המוצרים יקרים יותר בארץ – לעומת אתרי הקניות בחו"ל

הכלכלה במדינת ישראל מאוד קשה, בגלל זה אנו הצרכנים משלמים כפול על המוצרים שאנו מעוניינים בהם. זה נוגע מסיבות כלכליות של בעל העסק, המדינה, והקשיים ביבוא המוצרים לישראל, שביניהם כוללים גם מכס רב ומע"מ. בסופו של דבר, לצרכן אין ממש ברירה אלה לפנות לאתרים כמו: עלי אקספרס, אמאזון או איביי. כי רוב המוצרים הנמצאים בישראל גם נמצאים באתרי הקניות הללו, או מוצרים דומים המהווים תחליף ונמכרים במחיר הרבה יותר ריאלי.

זה יותר קל נוח וזמין – בקליק אחד

לעומת הקניות המצריכות ממכם לצאת מהבית וללכת לאיזה קניון, הקניות באינטרנט הרבה יותר זמינות ונוחות. מה שגורם ליותר ויותר אנשים להזמין באינטרנט מאשר ללכת לחנות פיזית. זה פשוט נוח, כי לעיתים אין לנו זמן או כוח לצאת והדרך הקלה ביותר להשיג את מבוקשינו הוא לפתוח את הדפדפן לגלוש לאתר הקניות המועדף ולבצע רכישה עבור המוצר שלנו, פשוט נוח וזמין יותר.

יש מוצרים שלא נמצאים בארץ – וניתן להזמינם רק מחו"ל

ישנם מוצרים שלא מגיעים לארץ כלל, וגם מוצרים שהם לא משתלמים להזמנה מהארץ, בגלל מחירם לעומת המחיר המקורי באמאזון למשל. מעבר לכך, ישנם מוצרים שכן מגיעים ממותגים נבחרים אך בדגמים ישנים. למשל: דגם מסוים של שואב אבק רובוטי הגיע לארץ אבל בגרסתו ה- 6, ובאמאזון הגרסה ה- 7 כבר שוחררה וזמינה לרכישה מעל שנה. ולכן, זה גם פקטור רציני שכדאי לשקול.

אילו מוצרים אפשר להזמין מאתרי הקניות בחו"ל? וכמה הם עולים בארץ?

ישנם המון מוצרים שווים שניתן להזמין מחו"ל, שאותם המוצרים גם נמצאים בארץ אבל במחירים פסיכים, ולכן שווה לשקול את האפשרות להזמינם מאתרי המסחר כמו איביי, אמאזון, ועלי אקספרס. לדוגמא: שואבי אבק רובוטים, מוצרי גיימינג ומשחקים, חומרת מחשב, סטרימרים, ועוד..

דוגמא נוספת: הוא סטרימר שיאומי הפופולארי הנמצא גם בישראל. מחירו בישראל עומד על מחיר משוער של בין 300-350. להבדיל מאתר עלי אקספרס שתוכלו לרכוש אותו כבר עכשיו במחיר של 200 ₪ בלבד. הבדל של כ- 100-150 ₪ שאותם אתם יכולים לחסוך, במידה ואתם רוצים לבחור סטרימר ואתם לא יודעים איזה.. תקראו את הכתבה הזאת, מבטיחים לכם שאחרי שתקראו את זה תבינו איזה סטרימר הכי מתאים לכם, ההמלצה שלנו היא לרכוש סטרימר שיש עליו המון המלצות.

המחשבה נוספת: המציאות המדומה, של אוקולוס קווסט שהמחיר שלו בישראל נע בין- 3,000-3,500 ואולי גם יותר. שבחול למשל, באתר אמאזון תוכלו להשיג את אותו המוצר במחיר של עד 2,200 ₪ כולל מכס, הבדל של כ- 1,000-1500 שקלים ₪.

שימו לב: אלה רק שני דוגמאות בודדות שראינו ממש בחודש האחרון, ברור שיש עוד עשרות דוגמאות כאלה ואחרות אשר יצדיקו את הקניה בחו"ל מאשר קניה בחנויות בארץ.

לסיכום: הזמנה מחו"ל אכן יותר משתלמת וזולה, ולמרות זאת ישנם דברים שחשוב לשים אליהם לב: האחריות, זמן ההגעה והשילוח, ועוד. לא חסרים יתרונות וחסרונות לשני הצדדים, בסופו של דבר תצטרכו לשקול מהי רמת הדחיפות שלכם, ומה ההחלטה הסופית שלכם. כן, ישנם מוצרים שכדאי יותר להזמין מישראל מאשר מחו"ל, לדוגמא: מסכי המגע ומחשבים הניידים.

הכתבה בחסות אתר השוואת המחירים צ'ק איט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תוכן עניינים

המחשב בצרות?

פונים למומחים של אליחי מחשבים ומקבלים מענה מהיר ואיכותי לכל שאלה נשמח להגיע לבדיקת מחשב אצלכם
עד 60 דקות

צור קשר

פוסטים אחרונים